+38067 67 00000

Санаторій -Ровесник

с.Комарів
орієнтовна вартість добиuah400

Опис


Заснований у 60 – х роках, він розвивався та розширював свої лікувально – профілактичні потужності паралельно з пуском в експлуатацію шахт і ось уже 30 років незмінно служить людям Оздоровчо – лікувальний комплекс «Ровесник»
Умови для успішного лікування та відпочинку створює сама місцевість, де розташований «Ровесник». Змішана лісова зона, поряд з якою знаходиться паркова зона, неподалік озеро з альтанкою на острові. Зараз ОЛК «Ровесник» - це потужна оздоровниця на теренах Львівщини, яка розрахована на 450 місць. Матеріальна база «Ровесника» - це спальні корпуси, будиночки – котеджі, два лікувальні корпуси, дві їдальні, плавальний басейн, стадіони, літня естрада, майданчик для дискотеки та культурно – розважальний центр з актовою залою, бібліотекою, більярдною залою дає можливість добре організовувати лікування та відпочинок нашим пацієнтам.
Сучасна лікувальна база, чисте повітря, затишні кімнати в спальних корпусах, якісне харчування приваблюють сюди відпочиваючих. За роки функціонування «Ровесника» тут покращують своє здоров’я шахтарі та члени їх сімей, а також мешканці сусідніх областей України та громадяни Польщі, Білорусії, Італії.
До послуг відпочиваючих різноманітні лікувальні процедур, висококалорійне чотириразове харчування, приємний інтер’єр їдальні, добре організована культурно-масова робота, затишні, обладнанні всім необхідним спальні корпуси в комплексі дають хороший лікувальний ефект.
Влітку та осінньо – зимовий канікулярний час ми приймаємо на відпочинок понад 2000 дітей та створюємо всі умови для їх належного відпочинку та оздоровлення.
Заїзд у «Ровесник» щоденно. Лікувальні процедури відпускаються постійно включаючи вихідні та святкові дні.


Фото


Контакти

Адреса: с.Комарів
Телефон: (03249) 3-13-31
Електронна скринька: rovesnyk@bis.net.ua